“Kieti armijos vyrukai” siūlo suorganizuoti nerealų ir nepamirštamą mergvakarį būsimai nuotakai ir josios draugėms! :)


Mergvakario programa

 • Vakaro “kaltininkės” pagrobimas (armijos vyrukai su karine apranga, kaukėmis, šaudydami garsinėmis kulkomis bei naudodami dūmus, pagrobia iš jaunąją);
 • mergvakaris mergvakaris
 • Ekstremalus (bet saugus:) jaunosios pasivažinėjimas su armijos vyrukais (apie 10 min.);
 • Jaunosios pasirodymas kitoms dalyvėms;
 • Taiklumo patikrinimas su "Kalašnikovu" šaudant į taikinius (dalyvauja visos dalyvės);

 • mergvakaris
 • Pirmosios pagalbos suteikimas kietam armijos vyrukui;
 • Kariško maisto davinio kariūnams gaminimas;
 • Kareiviškas makiažas, kareiviška apranga bei rikiuočių mokymasis;
 • mergvakaris
 • Vakaro kaltininkės priesaika;
 • Sertifikato suteikimas Vakaro kaltininkei;
 • Daug kitų linksmų rungčių, estafečių ir užduočių bei siurprizų.


mergvakaris mergvakaris mergvakaris

Mes norime, kad Jūsų mergvakaris būtų nepakartojamas, todėl esame paruošę viso vakaro scenarijų, praturtintą nepamirštamais įspūdžiais ir fiziniais bei dvasiniais išbandymais, kurie suteiks Jūsų vakarui intrigos, įtampos, jaudulio..., tai neleis šio vakaro dar ilgai pamiršti. Lai adrenalinas, aistra, nežinia, netikėtumai, puiki nuotaika liejasi laisvai :)

Kiek kainuoja?

Mergvakario kaina: skaičiuojama individualiai Jums, priklausomai nuo užsakomos datos, kiek laiko liko iki renginio, vedėjų užimtumo, vietos, dalyvių skaičiaus. Užsakant mergvakarį iš anksčiau arba darbo dieną, kaina ženkliai mažesnė. Preliminariai nuo 115 eur.

Merginų skaičius turi būti patikslintas likus 3 dienoms iki renginio. Vėliau, jei merginų sumažėja, renginio kaina nėra mažinama.

Užsakant renginį, reikia pervesti 50 € avansą, kuris negrąžinamas, jei atsisakoma mergvakario.

Mervakario trukmė - apie 2 val.
Organizuojame Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, esant pageidavimui ir kituose miestuose (kompensavus kuro išlaidas).

Kyla klausimų, norite rezervuoti renginio laiką?
Tel. +37067715440
E-paštas: karinis@indenas.lt __________________________________________________________________________________

Atsiliepimai apie “Mergvakarį armijoje”

Sveiki, viskas labai patiko, sklandžiai pavyko ir pagrobimą suorganizuoti, šaunuoliai vedėjai viską laiku atliko. Visoms dalyvavusioms panelėms labai patiko, šauniai praleidome laiką. Personalo darbas nepriekaištingas, turėjome visą informaciją, kurios reikėjo, jokių nesklandumų nebuvo. Lauksime iš Jūsų kompanijos naujų idėjų mergvakariams (dar liko netekėjusių draugių :)))
Dar kartelį ačiū už smagų renginuką!
Dovilė


Renginio metu įspūdžių buvo daugiau nei tikėjomės. Inventorius veikė be priekaištų, personalas dirbo labai gerai. Būtinai užsisakysime iš Jūsų paslaugas ir ateityje. Labai rekomenduoju išbandyti ir kitoms!
Svetlana

Renginį vertinu 10 (iš 10). Personalo vyrukai labai faini, ačiū jiems. Ačiū, už gerai pravestą mergvakario vakarą! Rekomenduoju pabandyti visiems!
Evelina


Super super super ! Jaunoji tebedėkoja mums, bet ko gero reikėtų dėkoti Jūsų kareivukams ;) Viskas puiku, nieko keisti kol kas nereikia :)
Vaida

Nuoširdžiai dėkojame už renginį, merginos liko sužavėtos. Siūlytume įvesti daugiau linksmųjų estafečių, nes jos labiau visus išjudina. Didelis ačiū vedėjams, buvo labai malonūs ir korektiški.
Danguolė

Norėjom labai pasakyti ačiū už tokį fainą renginį mums :)) Vaikinai buvo super, nuotaika, rungtys, oras nu viskas neapsakoma žodžiais :) Visos 16 mergaičių dar šiandien neatsigauna :) Ačiū jums ;)
Marija

Noriu padėkoti už nuostabų mergvakarį, kurio įspūdžiais gyvenu dar ir šiandien, nors veiksmas vyko savaitgalį :) esu tikra, kad tie įspūdžiai liks ir visam gyvenimui :) esu būsimoji nuotaka, ir mano mergaitės užsakė Jūsų vyrukus :) jėga jėga jėga jėga! :) labai linksma buvo :) ypač vertinu tai, kad berniukai buvo labai mandagūs, sugebėjo susitvarkyti su mumis nepaklusniomis labai taktiškai.. ;) reikia sugebėti išlaviruoti tokiose situacijose.. ir jiems tai pavyko puikiai!!! Pagarba kietiems armijos vyrukams :) vien tik teigiamos emocijos :) gavome daug daug daug geros nuotaikos :) šaunuoliai!!! dėkoju iš visos širdies :)
Pagarbiai, Ringailė

Viskas buvo super ir tikrai visiems siūlysiu, programa nereali, visoms buvo daug juoko, vyrukai buvo šaunūs, tikrai nesitikėjau, kad gali būti taip linksma , ačiū Jums už gerai praleistą laiką :)
Indrė Sestakovienė

Labai viskas gerai, jūsų vyrukai šauniai dirba, tikrai daugiau gavome, negu tikėjomės :) šaunus labai kolektyvas, draugiški vyrukai... Viskas labai gerai, rekomenduosiu tikrai:)

Renginukas buvo super, panelės dar dabar negali atsigauti. Ačiū ir dar kartą ačiū. Renginyje dalyvavo keletas merginų, kurios ilgą laiką gyvena Anglijoje, tai liko be amo kaip lietuviai moka šventes pravest ir sakė būtinai papasakos visiems lietuviams Londone. Buvo nuostabu. Jaunoji taip pat dar negali atsigaut po mergvakario ir visiems giriasi kaip buvo fainai.

Mums nereaaaliai patiko ;) rekomenduosiu ir kitiems, tikrai nei viena nesigailėjom sumokėtais pinigais, o jaunoji sakė "galiu tekėti antrą kartą, kad pakartoti tookį mergvakarį :) ačiū!


Laba diena, norėjau padėkoti už vakarykštį mergavakrį Raudondvaryje su vedėju Linu. Visų panelių, o svarbiausia jaunosios įspūdžiai tik patys geriausi. Visos labai laimingos ir patenkintos. Tie vyrukai tikrai gerai atlieka savo darbą. Dėkoju jums už tokias geras pramogas ir nuotaikas po jų! Mergvakarį tai nuspalvino kitom spalvom. Dėkoju! Pagarbiai, Raimonda Visoms merginoms - dalyvėms labai patiko, labai daug emocijų, netikėtumo ir geros nuotaikos. Personalo darbas - nepriekaištingas, viskas puikiai suplanuota, įdomiai pateikta, veiklos netruko. Šaunuoliai vaikinai ;)
Inga

Sveiki, va čia tai buvo pats fantastiškiausias vakarėlis kurį tik esam apturėjusios :) :) dėkui Jums labai, vyrukai fantastiški, mieli ir švelnūs :)))) užduotys nerealiai smagios:) seniai taip nesijuokėm :))) žinau kur kreipsiuosi ir sekantiems renginiams :) Jūs profesionalai :) jau spėjau Jus parekomenduoti draugėms :) tikiuosi Jūsų krizė nepalies ir gyvuosite ilgai ir laimingai :) vien tik SUPER SUPER SUPER Sėkmes

Laba, renginys labai patiko, kitai merginai taip pat tokį antrą kartą užsakinėčiau. Vedėjai labai šaunūs, nevulgarus, bet tuo pačiu ir mergvakariški :) Tik truputį įspūdingesnį nuotakos pagrobimą įsivaizdavau. Bet priekaištų neturiu (išskyrus karštą ora:), tik pagyrimus! Ačiū Jums už puikų renginį!

Sveiki, aš, kaip didžiausia viso renginio kaltininkė, galiu pasakyti, kad man NEREALIAI patiko. Patiko viskas. Vyrukai tikrai profesionalai, išjudinot, atpalaidavot visas mergaites (mane labiausiai :)))) ) Tikrai ačiū Jums už gerą laiką, įdomias rungtis (tik šampanas mane pribaigė, kitą kartą perspėkit, kad prieš tai jos negertų brendžio ar degtinės, nes paskui baigiasi blogai:)) patiko "Miša", kurio nemačiau, kurio krūtinės taip ir nepaglosčiau, nenulaižiau :) Tikrai viskas SUPER. Drąsiai rekomenduosiu. Dar kartą AČIŪ ir sėkmės Jums kituose renginiuose. P.S. tikiuosi, mašina sveika :) Pagarbiai, Gintarė

Sveiki, nuo visų dalyvių ir nuo nuotakos, irgi norime išreikšti didelę padėką už renginį. Vaikinai buvo šmaikštūs, dėmesingi. Jiems priekaištų neturime. Tikrai nėkiek nenusivylėme. Visos kupinos įspūdžių iki šiol. Tik va jaunuoji vis dar pasigesta "Mišos" :))))) Personalo darbas 20 balų dešimtbalėje. Kolkas dar sunku ką ir apibūdinti, dar neatsigavome, bet AČIŪ labai :)

Sveiki, esam visos labai patenkintos renginiu. Visą likusią dieną lydėjo tik šypsenos!!! O nuostabiausia yra tame, kad personalas atkreipė dėmesį į tai, kas buvo prašoma prieš renginį ir mūsų besilaukiančią nuotaką "saugojo". Dėl to esam dar labiau patenkintos!! Paprasčiau pasakius, mūsų lūkesčius pateisino 150 proc. Labai jums ačiū! Eglė

Sveiki, renginukas buvo super!!! Personaslas dirbo profesionaliai, be jokių nesklandumų, tad nieko nekeiskit ir visad taip šauniai atlikit savo darbą. Jaunoji po mergvakario sakė, kad jis buvo tobulas, o tobulumui pasiekti labai padėjo jūsų programa. Tad sėkmės ateityje ir dar kartelį didelis AČIŪ :)

Sveiki, renginukas patiko, vyrukai labai šaunūs, viskas vyko tikrai sklandžiai :) Labai smagu, kad ėjo susitart dėl šiokių tokių smulkmenų, kurios tik pasmagino renginį :) Dar kartą Ačiū vyrukams :) Pagarbiai, Ugnė

Sveiki, renginys praėjo puikiai, nors pradžioje turėjau lengvą šoką. Jūsų personalo sukurti personažai nepaliko vietos ginčams, todėl kiekviena mūsų buvo įtraukta į renginį. Visoms merginoms programa labai patiko, išties ateity bus ką atsiminti. Dėkojam už bendradarbiavimą ir gerai praleistą laiką. Sėkmės Jums darbuose, galbūt susimatysim kituose renginiuose... Pagarbiai,Dovilė

Sveiki, renginys buvo labai smagus, personalas savo darbą atliko labai gerai. Už tai juos galime tik pagirti :)

Sveiki, Renginys labai patiko. Jaunoji buvo labai patenkinta. Personalo darbą vertinam labai gerai! Tikrai buvo linksma ir įdomu. Čia ne priekaištas, bet dėl to ką galima daryti geriau, kad jau klausiat - po valandos norėjosi pertraukėlės, kad ir 5min, bet šiaip tikrai viskas buvo super! Ačiū! Mintautė

Sveiki, vakar apturėjom nerealiai fantastišką vakarėlį :) Dėkui Jums labai, vyrukai fantastiški, mieli ir švelnūs :)))) Užduotys nerealiai smagios :) Seniai taip nesijuokėm :))) Žinau, kur kreipsiuosi ir sekantiems renginiams :) Jūs profesionalai :) Jau spėjau Jus parekomenduoti draugėms :) Tikiuosi Jūsų krizė nepalies ir gyvuosite ilgai ir laimingai :) Vien tik SUPER SUPER SUPER. Sėkmės. Mes Jus įsimylėjom. Inesa

Sveiki, renginukas patiko, viskas labai gerai. Jaunoji patenkinta, merginos irgi, o man - organizatorei ko daugiau tereikia :) Vaikinai buvo labai taktiški, šaunūs, punktualūs, puiku! Linkėjimai, Vilija

Sveiki, Jūsų renginiu likome labai patenkintos. Vyrukai buvo super :) Ypač patiko tai, kad jie buvo skirtingi - vienas labai griežtas, o kitas - nuolaidesnis, netgi sakyciau švelnus!!!! Adrenalino dozė buvo gera, ypač pradžioje, kai vyko nuotakos vogimas :) AČIŪ LABAI UŽ ŠAUNŲ RENGINUKĄ!

Laba diena, renginys labai patiko, labai šauniai vaikinai jį pravedė. Jaunoji liko labai patenkinta. Tikrai, tik geri atsiliepimai. Na, bet manau, kad galėtų būti asmuo, kuris fotografuotų visą renginuką, nes pačioms norėjosi dalyvauti renginyje, o ne būti fotografėms :) Labai ačiū jums ir vaikinams už nuostabų vakarą :)

Sveiki, ačiū, renginukas labai patiko, šaunūs vaikinai, linksma programa, nieko netrūko, viskas tiesiog super!!! Dar ilgai merginos aptarinėjo šį renginį :) Dar geriau būtų, kad jūsų berniukai išmoktų šokti ir renginio pabaigoje sušoktų jaunajai viliotinį :) Dar kartą ačiū už puikiai praleistą vakarą :) Milda

Renginys patiko visoms, o ypač būsimai nuotakai. Pateisino mūsų lūkesčius - tikėjomės linksmo, smagaus ir nevulgaraus renginio - tą ir gavome. Truputėlis erotikos - labai sveika :) Kitą kartą jei pasiūlysit kažką kitą be armijos - irgi tikriausiai kreipsimės į jus :) Ačiū. Rekomenduosiu dar nedalyvavusioms draugėms.

Sveiki, renginukas patiko, atvirai - tikėjausi daugiau šaudymų ir dūmų pradžioje, bet personalo darbas nepriekaištingas. Džiaugiamės, kad pasirinkome jus ir visiškai nenusivylėme. Jaunoji liko ypatingai sužavėta. Pagarbiai, Agnė

Sveiki, renginys labai patiko jaunajai (o tai mums svarbiausia), ir beveik visom merginom, sakė, tikrai nesitikėjo tokio mergvakario :) Galiu pasakyti tiktai tiek, kad droviom ir blogai nusiteikusioms panelėms ten nėra ko vykti, tai dėl to čia pačių merginų problema, o ne vyrukų :) Viskas labai šaunu, ačiū :)

Sveiki, mergvakaris buvo puikus. Vyrai padirbėjo šauniai, jaunoji sužavėta, įspūdžiais dalinamės dar vis. Ateityje norėtume pakartoti su kita programa. Nieko keisti nereikia,viskas šaunu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ačiū už puikų renginuką!!!!!!!!!

laba diena, norėjau padėkoti už jūsų organizuojamus mergvakarius armijoje :) liepos 10 dieną turėjome nuostabų mergvakarį, visos panelės liko patenkintos, o ypač jaunoji :) linkime jums gyvuoti dar labai ilgai ;) pagarbiai, Rita

Laba diena, mergvakaris su "kietais armijos vyrukais" labai patiko visoms merginoms dalyvavusioms jame. Labai noriu padėkoti abiems vaikinams tiek Linui, tiek Viliui. Nors aš pamišau paskambinti sutartu laiku, jie vis tiek rado išeitį iš padėties, be to telefonu paaiškino kelią psiklydusiam vairuotojui, kuris vyko mūsų pasiimti po renginio. Suprantu, kad mūsų kompanija buvo ne ta, su kuria buvo lengva, bet vaikinai buvo nuostabūs ir visos merginos buvo patenkintos renginuku. Ačiū jums! Eglė

Sveiki, Dėkui, renginukas buvo tikrai šaunus, viskas puikiai suorganizuota ir tikrai visoms paliko geriausius įspūdžius. Vaikinai darbą atliko puikiai, organizuotumas 100%, pastabų ar patarimų ką reiktų keisti taip pat neturime. Pagarbiai Deimantė

Sveiki, mergvakaris praėjo labai labai sklandžiai ir nepakartojamai :) liko tik didžiausi įspūdžiai ir linksmos nuotaikos prisiminus visą renginį :)) Armijos vyrukai tiesiog nuostabūs, super 10 balų :) Stiprūs, gražūs, kartu mieli ir švelnūs... Jei kada darytume mergvakarį, tai tik rinktumėmės Kauno vyrukus :)* Ačiū Jiems už kantrybę !!!

Man buvo super. Ir jaunoji (nors ir labai jau nepaklusni bei nesukalbama), liko patenkinta. Aš manau, kad vaikinai buvo puikūs, jau neskaitant to, kad kitą dieną važiavo į objektą ieskoti MŪSŲ pamesto daikto, net neprašyti. Užskaitau ir duodu 100 balų :)))

Renginys tikrai labai patiko :)) visos esame labai patenkintos:) ko trūksta? hmm tikriausiai kaip ir nieko :D na nebent daugiau užduotėlių sportinių :D pabėgiot :D bet taip viskas super :) net neturiu ką pasakyti, nors aišku kojų nejaučiau po visos dienos įvykių, bet buvo nerealu, o nuotraukas pažiūrėjus tikrai iškyla superiniai prisiminimai :DD RAMIAI - LYGIUOT - LAISVAI :DDDD nu ir aišku man labiausiai patiko posakis skirtas man - „blondine nežemaičiuok“ :DD super viskas SUPER Ačiū didelis jums už viską :)) Su didžiausia pagarba, Aušra

ACIU! Renginys labai patiko, vedejams 10 balu ! Giedre

Patiko labai! Dėkui, Vaida

Visos merginos ir jaunoji buvo LABAI patenkintos :) Vaikinukai puikiai atliko savo darbą :) Iš pradžių merginos kiek nusivylė, nes tikėjosi daugiau kareivukų, bet vyrai buvo tokie šaunūs, kad nei viena mergina neliko be dėmesio ir nebuvo kada nuobodžiauti :) Ačiū jums ! Martyna

Laba diena, renginys buvo labai įsimintinas, mums labai patiko, personalas labai labai malonus ir linksmas bei išradingas. Be to personalas neperžengė padorumo ribų ir buvo profesionalus. Kol kas jokiu pasiūlymų neturime. Dėkojame, už nuostabią šventę:) Justyna

Patiko renginys labai, viskas labai gerai. Šaunūs vyrukai, puikiai pasirodė, įdomios užduotys, o svarbiausia, kad vyrukai buvo laibai linksmi ir nestokojo juokelių. Renata

labai patiko renginukas. Būsimoji Jaunoji, taip pat liko patenkinta. Užsakymas renginiui vyko operatyviai. Patiko ir berniukai - vedantieji. Žodžiu viskas super :) gal dėl to, kad visos pirmą kartą tokiame dalyvavome, neturime su kuo sulyginti. Manau, kaina tikrai atitinka Jūsų suteiktas paslaugas. Pasisekė ir su oru, tai džiaugemės vykstančiu renginiu lauke. Tačiau, jei nebūtų taip pasisekę, manau, turėtų būti atsarginis variantas "po stogu".

Renginys buvo superinis, iš visos scenarijaus šita dalis istrigo labiausiai :) Vaikinukai buvo superiniai, pravedė šauniai ir padarė viską ką galėjo. 10 balų iš 10. didelis ačiū :)

Renginys labai patiko, jaunoji liko sužavėta:)

Viskas labai patiko. Vyrukai išties labai taktiški, mandagūs, linksmi ir superiniai. Bijojau kad gali būti per daug vulgaru, bet viskas labai neblogai. Striukės gal galėtų kai kurios būti ilgesnės :)) Kas geriau? Net nežinau, viskas buvo išties puiku. Ačiū Jums!

ačiū labai patiko ir labai džiaugiamės pasirinkusios šią pramogą. Galbūt estafetė galėtų būti ir ne viena, nes iš ties buvo smagu varžytis su merginom, trūko žadėtų fakelų, bet berniukai tiesiog minėjo, jog patys pamiršo juos pasiimti ir labai malonu kad turėjo apsaugą nuo uodų. Ačiū labai !

viskas praėjo puikiai. Jokių nesklandumų nebuvo, personalas atidirbo labai gerai. Ačiū už puikų mergvakarį ;)

Labai dėkui už tikrai gerai organizuotą darbą :) mūsų Jaunajai paliko didelį įspūdį manau dar ilgam ;) Dėkui! Sėkmės Jums, manau dar nesykį susisieksim :)

Renginys labai patiko, tiek personalo darbas, tiek scenarijus be priekaistu! Didelis dekui uz gera laika!
Sigita

viskas praėjo puikiai. Jokių nesklandumų nebuvo, personalas atidirbo labai gerai. Ačiū už puikų mergvakarį ;)
Aistė

Renginukas iš tikrųjų užskaitytas :) labai smagu ir linksma. Svarbiausia, kad būsima nuotaka buvo labai patenkinta. Brolių darbas vertinamas 10 :) Daryti geriau neįmanoma. :) Visos labai dėkojame Jums

Renginys labai patiko, netgi pranoko mūsų lūkesčius, personalas puikiai atliko savo darbą, programa taipogi buvo puiki, užduotys nebuvo banalios, netgi labai įdomios ir visai netikėtos, visos buvom patenkintos ir nuotaka tikrai turės ką atsiminti. Galiu tik tiek pasakyti, kad viskas buvo TOBULA, ačiū jūsų komandai už nepamirštamą mergvakarį ! :)

Renginukas patiko visom panelėms, visos liko nustebintos ir dar dabar susitikusios su juoku prisimename:) Personalo darbą vertiname 10/10 viskas vyko be jokių nesklandumų. Iš mūsų pusės klaidų nei viena nepastebėjom,vyrukai labai malonūs ir linksmi:) rekomenduosim draugėm, o gal ir pačios dar kada užsisakysim kokį renginuką iš Jūsų:) Ačiū dar kartą:)

Sveiki, renginys tikrai labai patiko visoms mergaitėms, daug linksmų rungčių ir niekas neatrodė banalu :) Net sustabdymas ir pagrobimas buvo nesuvaidintas ekstremalus ir netikėtas, tiek mums, tiek patiems renginio vedėjams :) dėl ryšio nebuvimo nepavyko paskutinę minutę susisiekti ir pranešti, kad mes artėjam link nurodytos vietos, tad vaikinams teko improvizuoti, mus vytis ir užblokuoti mašiną, tad buvo viskas labai šaunu :) Ačiū Tomui ir Gediminui "BROLIUKAMS". Jų darbą vertiname puikiai. Ir būtinai rekomenduosime kitoms mergaitėms. Ateityje rekomenduočiau įtraukti dar ir šliaužimo rungtį, arba įklampinti mergaites į kokį purvą sulig keliais. Sėkmės jums, manau kad ateityje dar tikrai susisieksim :)
Pagarbiai,
Simona

Laba diena, renginukas patiko labai! :) Jokių priekaištų bei pastebejimų neturime. Ačiū Jums labai :)

Laba diena, viskas buvo super :)

Renginys-puikus! Viskas tiko ir patiko:) Darbas tikrai gerai organizuotas,neteko visiškai nuobodžiauti:) Vaikinai buvo labai malonus ir draugiški:) Sėkmės jums!:)
Pagarbiai,
Ermida

Sveiki, merginos liko tikrai patenkintos. Viskas ėjosi neblogai, galbūt norėtūsi įspūdingesnio pagrobimo ir to pavežiojimo, nes jaunoji suprato iškart kur yra vežama. Rungtys taip pat patiko prisikikenom, kareiviškas davinys labai sudomino ir sužavėjo. Tokie pastebėjimai, Ačiū už puikiai praleistą laiką. :)