Mokyklinis mergvakaris

Prisimenate mokyklos laikus?...Kur jau tokius pamirši! Rudos uniformos, baltos apykaklės ir rankovės, tvarkingai supintos kasytės, griežti mokytojai, žiūrintys pro akinių viršų ir barbenantys lazdele į stalą…Dvelkia sovietmečiu, bet ir šiais laikais pasitaiko panašių požymių...

Ši mergvakario tema (idėja) skirta patikrinti jaunosios žinias ir, aptikus jų trūkumą, pamokyti reikalingų dalykų. Mergvakario idėja tinkama visiems metų laikams – tiek žiemai, tiek vasarai.

Mergvakario dalyvės galėtų apsirengti uniformomis su baltais žiursteliais arba bent vienodomis rudomis/pilkomis/juodomis suknelėmis su tam kartui prisiūtomis baltomis rankovėmis ir apykaklėmis. Jei siuvimui laiko nėra, tiks bent jau griežta suknelė. Svarbus atributas kiekvienai mokinukei – dvi kasytės arba uodegytės, papuoštos dideliais šviesių spalvų kaspinais („banteliais“). Jaunąją galite papuošti baltos spalvos kaspinais, o pačios įsisegti spalvotus. Gražiai atrodys vienoda šukuosena pasipuošusios merginos, pvz.: susirišusios po dvi uodegytes arba susipynusios po dvi kasytes su kaspinais.

Viena iš dalyvių (arba visos pamergės) galėtų būti mokytoja – jai reikės akinukų, susirišti plaukus į griežtą kuodelį, pasirišti po kaklu skarelę su žirniukais ir, žinoma, griežtas kostiumėlis. Mokytoja/os tikrins žinias bei mokys mokinę, t.y. būsimą jaunąją.

Mokyklinį mergvakarį galite švęsti tiek patalpoje, tiek gryname lauke. Ypač perteiktumėte idėjos aplinką, jei pavyktų gauti mokyklos ar darželio klasę, stadioną, valgyklą bent trumpam.

Ką mokinėms ir mokytojoms veikti? Ogi mokytis! Galima paruošti užduotėlių, susijusių su įvairiomis mokyklinėmis disciplinomis, kurias turės atlikti būsima jaunoji. Pavyzdžiui, fizinio lavinimo pamoka – jaunoji turi pademonstruoti kuo seksualesnius mankštos judesiukus. Biologijos pamoka – ant vyro anatomijos plakato lazdele parodyti svarbiausius organus ir jų paskirtį. Matematika – paskirstyti tam tikrą sumą pinigų svarbiausioms išlaidoms (šeimos biudžeto eilutėms pagal prioritetus: maistas vyrui, suknelė žmonai, kvepalai žmonai, vyro automobilio remontas ir t.t.). Istorija – mokinė turi papasakoti jos ir vyro susipažinimo istoriją su datomis. Dailė – jaunoji turi nupiešti užrištomis akimis savo vyro portretą. Darbeliai – jaunoji turi iškepti kibinų padedant mokytojoms (čia prireiks virtuvės) arba išsiuvinėti vyro inicialus ant baltos nosinaitės. Lietuvių kalba – parašyti diktantą (mokytoja diktuoja žodžius, kuriuos jaunoji turi itin gerai mokėti) ir t.t.

Ką valgyti šio teminio mergvakario metu? Galima tarp pamokėlių padaryti „skambutį“ ir jo metu užeiti į valgyklą (ne kavinę ar restoraną, bet kuo labiau panašią į paprastą valgyklėlę) pavalgyti dešrelių su kečupu arba kotletų su bulvių koše ir atsigerti kefyro su bandele.

Dekoracijos – klasikinių spalvų balionai (balti, rudi, pilki), kaspinėliai, vyro anatomijos plakatai, matematinės meilės „formulės“ plakatai ir pan.

Gerų mokslų ir sėkmingų brandos egzaminų santuokiniame gyvenime!

Atributika Mokykliniam mergvakariui



Dantukų balinimas Estetinis plombavimas