Pažintiniai žaidimai    Geriau pažink nuotaką

    Būsimoji nuotaka sėdi viduryje, visiems dalyvaujantiems yra užduodami klausimai apie ją. Geriausia pateikti svečiams popieriaus lapus su užrašytais klausimais ir palikta vieta atsakymams, tuomet dalyvaujantieji turi atsakyti (užpildyti paliktas vietas atsakymams lapuose). Klausimų turėtų būti apie 10 - nuo paprasčiausių iki intymesnių:)Atsakyti į klausimus galima rimtai, o galima šmaikščiai. Baigus atsakinėti į klausimus, garsiai skaitomi klausimai ir visi svečiai paskaito ką parašė, o galiausiai būsimoji jaunamartė pasako teisingąjį variantą. Taip pat galima surinkti visų svečių lapus ir skaityti atsakymus neidentifikuojant, kas juos parašė. Pavyzdžiui, klausimai galėtų būti tokie:

1. Koks jos hobis, t.y. kuo ji domisi?
2. Kokią spalvą ji labiausiai mėgsta?
3. Mėgstamiausias patiekalas?
4. Koks aktorius jai patinka labiausiai?
5 Kokią televizijos laidą ji dažniausiai žiūri?
6. Ar ji turi vairuotojo pažymėjimą?
7. Kada pirmą kartą pasibučiavo su vaikinu ir koks tai buvo bučinys? :)
8. Kokią šalį labiausiai norėtų aplankyti?
9. Kokį vyrišką vardą ji mano esant gražiausią?
10. Ar patinka/patiktų mylėtis ant smėlio po atviru dangum prie jūros? :)
11. Koks jos ūgis?
12. Koks jos idealus/siektinas svoris? :)
13. Koks jos amžius?
14. Koks jos batų dydis?
15. Koks jos liemenėlės/kojinių ir pan. dydis? :)
16. Ir t.t. :)

Galima apdovanoti už taikliausius, šmaikščiausius atsakymus. :)

    Veju veju pasaką

    Kiekvienam dalyviui duodama atsikirpti siūlo/virvutės. Kokio ilgio siūlas/virvutė bus, nusprendžia tik pats dalyvis – tai jo sprendimas. Tuomet kiekvienas dalyvaujantysis iš eilės veja apie pirštą siūlą/virvutę ir pasakoja ką nors apie save. Kuo ilgesnis siūlas/virvutė, tuo daugiau reikia papasakoti apie save.
    Taip pat galimas variantas su tualetiniu popieriumi: prieš tai pasakyti visiems, kad, deja, baigėsi tualetinis popierius ir šis rulonėlis yra paskutinis, dėl to prašome kiekvienam atsiplėšti pagal poreikį :). Kiek tualetinio popieriaus lapelių kiekvienas dalyvis atsiplėš, tiek ir turės sakinių apie save pasakyti (bet stengiantis sakyti tai, ko kiti apie tave nežino – ūgis, svoris, plaukų spalva neįskaitoma :))

    Būdvardžiai

Žaidimo dalyviai surašo po vieną būdvardį, apibūdinantį Žuvėdrą, Arklį, Jūrą, Urvą, Namą, Kavą, Vandenį ir Raktą. Po to perskaitomos reikšmės: Žuvėdra – tai, ką tu galvoji apie save; Arklys – tai, ką galvoji apie antrąją savo pusę; Jūra - apie gyvenimą arba flirtą; Urvas - požiūris į mirtį; Namas – požiūris į civilizaciją, išsivystimą ir pan. Kava - požiūris į seksą; Vanduo – požiūris į meilę; Raktas – požiūris į meną. Galima interpretuoti įvairiai ir pagal savo fantaziją. :)