Transporto nuoma mergvakariui

Vienas iš svarbių darbų organizuojant mergvakarį - pasirūpinti transportu.
Tai, kokio transporto Jums prireiks, priklausys nuo kelių dalykų:
1. Merginų skaičiaus.
2. Mergvakario vietos.
3. Mergvakario trukmės.
4. Jūsų biudžeto, skirto mergvakariui.

Galimi transporto variantai:
• Viešasis transportas (troleibusas, autobusas).
• Taksi.
• Lengvojo automobilio nuoma.
• Senovinio automobilio, prabangaus automobilio nuoma.
• Limuzino nuoma.
• Mikroautobuso nuoma.
• Autobuso nuoma.
• Jokio transporto (visur keliaujama pėsčiomis).
• Nuosavas ar draugų automobilis, autobusiukas.

Kada geriausiai tinka viešasis transportas? Jei merginų daug, jei nėra galimybės gauti ar išsinuomoti kitokį transportą, jei taupote pinigus, jei mergvakaris vyks mieste, kur geras susisiekimas viešuoju transportu, jei neplanuojate mergvakarį tęsti iki išnaktų arba paryčių arba, jei pasivažinėjimas troleibusu su talonėliais arba be jų („zuikiais“) yra viena iš Jūsų mergvakario pramogų (ypač jei visos esate vairuojančios ir jau seniai beturėjote tokią atrakciją kaip važiavimas autobusu ar troleibusu)! Tik atminkite, kad troleibusai ir autobusai važinėja pagal tvarkaraščius, tad, jei nesuplanuosite ar pavėluosite ateiti į stotelę, gali tekti nemažai palaukti reikiamo maršruto transporto.

Kada geriausiai tinka Taksi? Jei mergvakaris vyks mieste ir nėra didelių atstumų tarp pramogų vietų ir namų; jei mergvakaris vyks per naktį. Tai vienas iš brangesnių keliavimo būdų. Taip pat nepamirškite, kad Taksi piko metas – penktadienio vakaras ir šeštadienis, tad turėkite pasižymėjusios bent keletą Taksi numerių, kad, jei vieni bus užimti, galėtumėte prireikus išsikviesti kitus.

Kada geriausia nuomotis lengvąjį automobilį? Kai merginų yra ne daugiau nei 5 (jei vairuosite pačios) arba 4 (jei nuomosite automobilį su vairuotoju). Mergvakaris gali vykti tiek mieste, tiek tolėliau, jo trukmė gali būti įvairi, tačiau nuo to, kuriam laikui ar kokiu atstumu naudosite automobilį, kokį automobilį išsirinksite – naują ar seną, priklauso ir jo nuomos kaina. Automobilio nuomos kaina gali būti nuo 0.29 eur/val. 9 eur/parai be vairuotojo ir nuo 26 eur/parai su vairuotoju).Senovinio ar prabangaus automobilio nuoma – tai ne tik transportas, bet ir pramoga. Tiesa, nepigi. Ši transporto rūšis tinka, kai merginų yra ne daugiau nei 5 (jei vairuosite pačios) arba 4 (jei nuomosite automobilį su vairuotoju).

Senovinių, retro automobilių (Volga, Pobeda, Čaika, Cadillac, Mercury Tiffany, Excalibur, Bentley, Rolls Royce, Oldsmobile ir kt.) kaina gali svyruoti nuo 23 eur iki 58 eur/val. Jie paprastai nuomojami tik su vairuotoju. Taigi tinka išsinuomoti neilgam, pvz. 2-3 val., o jei turite daugiau pinigų, dienai, ir kai švenčiate mieste.

Prabangūs automobiliai (Mercedes, BMW, Audi ir kt.) gali kainuoti nuo 30 eur iki 150 eur/parai. Jie gali būti nuomojami tiek su, tiek be vairuotojo. Juos galima išsinuomoti labai trumpam, pvz. 1-2 val. arba ilgam, pvz. porai dienų. Mergvakaris gali vykti tiek mieste, tiek ir užmiesty.

Kada geriausiai tinkama limuzino nuoma? Jei merginų nemažai (nuo 6 iki 25), kai mergvakaris vyksta mieste. Limuzino nuoma ne tik transportas, bet ir pramoga. Kadangi tai nepigus malonumas (nuo 23 eur iki 72 eur/val.), paprastai limuzinai nuomojami neilgam (1-2 val. arba vakarui). Jie nuomojami tik su vairuotoju.

Kokį limuziną pasirinkti? Pirmiausia, žiūrėkite, kiek vietų yra limuzine. Įprastai juose būna 10-12 vietų, tačiau taip pat gali būti 6-8 vietų ar net 25 vietų (Hummer). Įprastos limuzinų spalvos: balta ir juoda, tačiau, jei būsima jaunoji, pavyzdžiui, mėgsta rožinę spalvą, galite surasti ir tokios spalvos limuziną. Taip pat būna limuzinų atviru stogu arba retro stiliaus. Limuzino viduje gali būti įrengtas kondicionierius, televizorius, garso aparatūra, neoninis apšvietimas, karaoke, lazeriai, „žvaigždėtas dangus“, dūmų efektai, odinis salonas ir kt.Kada geriausiai nuomotis mikroautobusą? Jei merginų nemažai (nuo 6 iki 21). Mergvakaris gali vykti mieste arba užmiesty. Mikroautobusai nuomojami su arba be vairuotojo. Galima išsinuomoti trumpam (kelioms valandoms) arba porai dienų (kad Jus nuvežtų, po to paimtų ir pan.). Mikroautobuso nuomos kaina priklauso nuo jo dydžio, nuomos trukmės, ar nuomosite su ar be vairuotojo, taip pat gali būti mokama už nuvažiuotus kilometrus. Mikroautobuso nuomos kaina gali būti nuo 17 eur)/val., 0.26 eur/km arba nuo 43 eur/dienai.

Kada geriausiai nuomotis autobusą? Kai merginų tikrai daug (nuo 19 iki...). Tai tinkamas variantas, kai mergvakaris drauge bus ir kelionė, nes nuomotis autobusą puiku keliaujant. Galima vykti net ir į užsienį. Jie nuomojami tik su vairuotoju. Kaina priklauso nuo autobuso dydžio, nuomos trukmės, taip pat gali būti mokama už nuvažiuotus kilometrus. Autobuso nuoma gali kainuoti nuo 52 eur)/val., apie 115 eur/parai.