Mergvakario užduotėlės 1. Nuskusti mažą bulvytę su milžinišku peiliu ir taip įrodyti, kad mokės vyrui valgyti padaryti. Už įvykdymą – prizas:)
 2. Užmauti prezervatyvą (pvz. ant morkos, ant baliono arba kam nors ant piršto) ir taip įrodyti, kad vyrui bus ne tik gera virėja.. Už įvykdymą – prizas:)
 3. Eiti centrine miesto gatve ir stabdyti praeinančius vyrus, prašant, kad pasirašytų ant jaunosios marškinėlių. Už drąsą, kiek bus parašų ant marškinėlių – tiek mažų prizų:)
 4. Nupiešti savo būsimąjį užrištomis akimis ir taip įrodyti, kad myli jį ne tik akimis. Už įvykdymą – prizas:)
 5. Pataikyti į jaunojo intymią vietą ant sienos pritvirtintoje jo visu ūgiu nuotraukoje ar piešinyje. Kuo taikliau pataikyta ir kuo intymesnę vietą – prizas:)
 6. Galvojant apie tai, kiek gyvenime buvo negerų dalykų, juos sakyti ir rinkti akmenukus, kuriuos dėti į maišelį, o pririnkus išmesti į ežerą, upę, pro balkoną ar pan.:)
 7. Sugalvoti norų, svajonių ateičiai ir apie juos galvojant, pinti ir leisti vainikėlius į ežerą ar upelį.
 8. Paimti obuolį ir smeigtukų ir smeigiant į obuolį kiekvieną smeigtuką sakyti gerąsias jaunojo savybes arba gerus dalykus, dėl ko verta tekėti.
 9. Taip pat draugės gali būti prieš tai prismaigsčiusios į obuolį smeigtukų sakydamos blogąsias jaunojo/vyrų savybes arba dėl ko neverta tekėti, o jaunoji turi tuos smeigtukus vieną po kito traukdama tai paneigti, t.y. pasakyti gerą jaunojo/vyrų savybę ar dėl ko verta tekėti.
 10. Sudaryti anketą apie jaunąją ir duoti ją prieš tai jaunajam užpildyti, o po to jaunajai skaityti klausimus ir klausti, kaip jos manymu jaunasis atsakė ir lyginti su tikruoju jo atsakymu. Jei suklys, galima sugalvoti kokią nesunkią bausmę:)Tai gali padėti daugiau pažinti tiek jaunąjį tiek tai, ką jis apie jaunąją mano:)
 11. Prisipažinti nepažįstamam vyrui meilėje nenaudojant žodžių (neverbaliniu būdu). Už įvykdymą – prizas:)
 12. Miesto centre užlipti ant paminklo ir garsiai skaityti Odę, skirtą pagerbti būsimąjį vyrą. Galima būtų ta proga ir aprangą iškilmingesnę priderinti:)Už drąsą – prizas:)
 13. Kavinėje prieiti prie nepažįstamo vyro ir paprašyti nupirkti kažką (kokteilį, arbatos, tortuko, mišrainės, kepsnį..:)) Už drąsą – kokteilis, arbata, tortukas, mišrainė, kepsnys..:)
 14. Pademonstruoti ar būsimoji pakankamai kvalifikuota tuoktis, t.y. surepetuoti visą ceremoniją be būsimojo. Už įvykdymą – prizas:)
 15. Balso paštu ar paskambinus kam nors suvaidinti orgazmą arba pasakyti, kad myli. Už įvykdymą – prizas:)
 16. Suvalgyti vynuoges, kurios pakabintos aukščiau galvos, be rankų. Už įvykdymą – prizas:)
 17. Duoti jaunajai kopūstą ir liepti laimės ieškoti. Jei ji puls tą kopūstą plėšyti, vadinasi, dar nekalta - vis dar tiki, kad vaikai kopūstuose atsiranda:)
 18. Padovanoti nuotakai “Čiulpk už pinigus” marškinėlius ir tegul ji pati užsidirba vakarui. Ant šių marškinėlių yra prisegta daug saldainių. Jaunajai reikia juos apsirengti ir leisti sutiktiems vyrams nuvalgyti po vieną saldainį nuo jos marškinėlių už sutartą pinigų sumą (kad vyrai už šią garbę susimokėtų:) Visas uždarbis lai atitenka jaunajai:)