Trūksta idėjų mergvakariui?

Mergvakario metu Jūs galite:

Ypatingas kūrybinių dirbtuvių pasiūlymas vasarai - švęsti  Jūsų ar Jūsų draugės šventę drauge. Savo srities specialistai įdomiai praves pamokėlę ir padės sukurti šventinę nuotaiką.
Dekoruoti porcelianinį kavos/arbatos servizą (merginos gauna dekoruoti 6 puodelius su lėkštutėmis arba kiekviena mergina gauna dekoruoti po puodelį) - kiekviena mergina galės dekoruoti savaip, užrašyti specialių palinkėjimų. Indai reikalauja degimo, dėl to atsiimami po savaitės ar kelių dienų.
Drauge nutapyti originalią šilko skraistę arba šalį nuotakai (pasirinktinai 180x45cm arba 90x90 cm). Dažai greitai išdžiūna. Jaunoji iš karto gali apsisiausti.
Kurti stiklo papuošalus „fusing“ technologija. Kiekviena mergina sau susikurs po 1-2 papuošalus (auskarus, sagę, pakabuką). Reikalauja degimo, todėl dirbinėlių atsiėmimas po savaitės ar kelių dienų.

Dekoruoti pasirinktus daiktus (auskarus arba žvakidę) dekupažu. Kiekviena dalyvė išsineša po auskarų porą arba žvakidę.

Užsiimti keramika ir nulipdyti netradicinių indų servizą dovanų. Kiekvienam duodama po 0,5 kg rudojo molio. Reikalauja degimo, dėl to dirbinėlių atsiėmimas po savaitės ar kelių dienų.Užsiimti mini keramika ir nusilipdyti smulkių papuošalų, interjero detalių, kurias vėliau galėsite pačios nudažyti ar nulakuoti norima spalva. Kiekvienam duodama po 0,2 kg baltojo molio. Reikalauja degimo, dėl to dirbinėlių atsiėmimas po savaitės ar kelių dienų.

Renginio vieta:
Esame įsikūrę gražioje kūrybiškoje vietoje miesto centre, Vilniuje. Čia galite nemokamai prisiparkuoti automobilį erdvioje aikštelėje. Šventė gali vykti tiek jaukioje lauko terasoje, tiek viduje, jei oras nebus palankus. Galime atvykti ir į kitus miestus.
Kaina:
Šventės kaina: 90 eur grupei iki 6 merginų, 120 eur - grupei 7-10 merginų, už kiekvieną papildomą žmogų primokama 15 eur/asm.

Trukmė: 2,5 val.

Ką galima atsinešti į užsiėmimus?
Kad šventė praeitų dar smagiau, saldžių mergvakario vaišių bei gėrimų neribojame. Nepamirškite geros nuotaikos ir iki malonaus!  

Kontaktai pasiteiravimui - el. paštas: kuryba@kulturagyvai.lt

Atsiliepimai